Відкриті заняття 2018-2019н.р.

 “Свято танцю і краси” – такою була тема відкритого факультативного заняття студії сценічного танцю.

   7 березня 2019 року викладач Голуб Людмила Володимирівна разом зі студентами 131 навчальної групи провела заняття з сучасної української мови з практикумом. Тема заняття: “Речення як основна синтаксична одиниця”.

 5 березня 2019 відбулося заняття з зарубіжної літератури, що проводила викладач Корзун Олена Вячеславівна із студентами 311 групи відділення “Технологічна освіта і фізичне виховання”

 21.02.2019 викладач загальнотехнічних та спеціальних дисциплін Добрянським В.В. разом зі студентами 211 групи відділення «Технологічна освіта та фізичне виховання» провели відкрите заняття з дисципліни «Українські народні ремесла» на тему: «Виконання різьби ножем-косячком. Прийоми геометричного різьблення».

 8 лютого 2019 року на занятті математики у 123 групі спеціальності Початкова освіта викладач Дітківська В.М. звернулася до слів відомого педагога Сухомлинського В.О. та побажала студентам не втрачати віру у власні сили.

 Приймаючи запрошення Національного комітету до Дня безпечного Інтернету в Україні, викладач Левченко Світлана Валеріївна разом зі студентами 141 та 144 навчальних груп підтримали гасло «Разом для найкращого Інтернету». 7 лютого 2019 року викладачем було проведено заняття з дисципліни за вибором «Медіаосвіта (медіаграмотність)».

 30 січня 2019 року було проведено показове заняття з музики (баян) викладачем Радкевичем В.М. на тему: „Їхав козак за Дунай” – українська народна пісня. Процес виникнення фольклору. Багатство й розмаїття українського фольклору. Історичні пісні та пісні літературного походження (авторські, фольклоризовані твори).

 29 січня 2018 року викладач Г. М. Гулий провів відкрите заняття з дисципліни «Навчання гри на музичному інструменті (баян)». На занятті присутні студенти: Харук Альона (121 група), Юраш Мар’яна (121 група), Скрипнюк Леся (123 група) та викладачі циклової комісії музичного виховання з методикою педагогічного коледжу.

 26.11.2018 викладачем англійської мови Кубіцькою О.А. було проведене відкрите заняття у 142 групі на тему «Wellington. Syntax».

  22 листопада 2018 року студенткою 341 групи спеціальності Фізичне виховання Шиш Тетяною (методист Лисак С.Б) була проведена показова виховна година для учнів 6-А класу Коростишівської гуманітарної гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка Житомирської області на тему “Людина починається з добра”.  

 Викладачі предметної (циклової) комісії соціально-економічних дисциплін А.О. Алексєєв, О.А. Самойленко провели 22 листопада 2018 року інтегроване заняття з навчального предмета “Людина і світ”.

 17 жовтня 2018 року пройшов майстер-клас зі спецкурсу «Нова українська школа», який провела голова предметної (циклової) комісії викладачів психолого-педагогічних дисциплін Марченко Т.В. зі студентами 142, 144 навчальних груп.

 17 жовтня 2018 року в навчальному закладі пройшов майстер-клас з дисципліни за вибором студентів «Альтернативні технології», який провела викладач психолого-педагогічних дисциплін Тихоліз В.О. зі студентами 141 навчальної групи.