Студентське самоврядування

Студентське самоврядування

Положення про студентське самоврядування ВКНЗ “Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка” Житомирської обласної ради

Органи студентського самоврядування – надійні партнери педагогічного колективу в реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Вітання з нагоди Міжнародного дня студента 2021

Організаційно-функціональна структура студентського самоврядування у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради станом на 1.11.2021 року

СКЛАД СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ВИЩОГО КОМУНАЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “КОРОСТИШІВСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ І. Я. ФРАНКА” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ станом на 1.11.2021 року

ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІВ СТУДЕНТСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ У ВИЩОМУ КОМУНАЛЬНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ “КОРОСТИШІВСЬКИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕДЖ ІМЕНІ І. Я. ФРАНКА” ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Студентська рада коледжу

Склад студентської ради коледжу

Студенти відділення «Початкова освiта»

                                                Віталіна Калiтка, 111 група                        Марія Столяренко, 112 група

Карина Головченко , 113 група                Жасміна Бургела, 121 група

Яна Дем’янчук , 122 група                         Тетяна Беседовська, 123 група

Анастасія Бежовець , 123 група            Юлія Богданевич, 131 група

Марія Кушніренко , 132 група              Олександра Товкач, 133 група

Діана Кожемяк , 133 група                    Ярослава Кузьменко, 141 група

Надія Литвинчук, 142 група                  Ірина Задорожня, 143 Група

Студенти відділення “Технологічна освіта і Фізична культура”

                                            Юлія Нагорнюк, 211 група                 Олексій Потайчук, 311 група

Денис Ковальчук, 221 група               Анастасія Гулицька, 321 група

Діана Бубон, 331 група                        Анастасія Нерушева, 241 група

Діана Павленко, 341 група                  Михайло Юзефович, 231 група

Артем Скольбуденко, 231 група

  Голова студентської ради коледжу – Михайло Юзефович

Анастасія Нерушева,

перший заступник голови студентської ради коледжу, студентка 241 групи

Жасміна Бургела,

заступник голови студентської ради коледжу з культурно-масової роботи, студентка 121 групи

Анастасія Бежовець, заступник голови студентської ради коледжу з академічних питань, студентка 123 групи

Тетяна Беседовська, голова студентської ради відділення “Початкова освіта”, студентка 123 групи

Артем Скольбуденко,

 голова студентської ради відділення “Технологічна освіта і фізична культура”, студент 231 групи

Засідання студентської ради коледжу