Коростишівський педагогічний фаховий коледж імені І.Я.Франка

Дорогі друзі!

Коростишівський педагогічний фаховий коледж імені І.Я.Франка ― найстаріший навчальний заклад Житомирщини серед фахових навчальних закладів; перший осередок з підготовки вчителів на теренах нашої області.

Час невпинно гортає листки календаря: відходять у минуле і стають історією події прожитих років. У далекому 1869 році в місті Києві була заснована Вчительська семінарія Південно-Західного краю, яку в 1873 році переведено до Коростишева. Навчальному закладу судилося стати потужною кузнею педагогічних кадрів, складовою розвитку інтелектуального потенціалу української нації.

Семінарія, вищі педагогічні курси, технікум, педшкола, училище, коледж…

За славною історією навчального закладу стоїть напружена творча праця, величезний педагогічний і життєвий досвід багатьох поколінь його викладачів і випускників.

Навчальний заклад сьогодні ― це колектив однодумців, окрилених ідеями піднесення освіти України на новий рівень розвитку, підготовки глибокосвідомих, озброєних сучасними науковими знаннями, інноваційними технологіями, ідеалами добра і справедливості наставників нової плеяди працівників освітянської галузі.

Виховати справжнього педагога ― завдання, що потребує особливої майстерності, глибокої людяності й титанічних зусиль. Зважаючи на результативність діяльності колективу навчального закладу, постійне духовне вдосконалення та зростання авторитету коледжу, можемо сміливо стверджувати, що це завдання виконується успішно. За такими результатами ― щоденна праця викладачів і студентів, постійний методичний пошук.

З гордістю оглядаючись на минуле, цінуючи нинішнє і з оптимізмом дивлячись у майбутнє, славимо рідний коледж ― непохитний храм мудрості і науки.

З повагою,  т.в.о. директора 

Коростишівського педагогічного

фахового коледжу імені І.Я.Франка

Житомирської обласної ради Василь МОРОЗ