Творчі групи 2018-2019н.р.

 СКЛАД ТВОРЧИХ ГРУП НА 2018-2019 Н.Р.

 НАКАЗ від 31 серпня 2018 року № 172 “Про створення творчих груп викладачів” 

 План роботи творчої лабораторії викладачів «Сучасні засоби унаочнення»

 План роботи творчої групи «Школа професійного росту молодого викладача»

 План роботи творчої лабораторії «Школа педагогічної майстерності»

 План роботи творчої групи «Нова українська школа: педагогіка партнерства»

 ПЛАН РОБОТИ ТВОРЧОЇ ГРУПИ «Критичне мислення: стратегії та процедура»

 ПЛАН РОБОТИ творчої лабораторії викладачів «Інформаційно -комунікаційні технології як засіб інтерактивної співпраці викладача та студентів»

 Відповідно до річного плану коледжу 31 жовтня 2018 року було проведене робоче засідання творчої групи викладачів «Критичне мислення: стратегії та процедура».

 1 листопада 2018 року відбулося перше засідання творчої групи “Інформаційно-комунікаційні технології як засіб співпраці викладача та студентів”.

 7 листопада 2018 року було проведено перше засідання творчої лабораторії викладачів «Сучасні засоби унаочнення».

 8 листопада 2018 року відбулося перше засідання творчої групи викладачів коледжу «Нова українська школа: педагогіка партнерства».

 14 листопада 2018 року відбулося перше засідання творчої лабораторії «Школа педагогічної майстерності». Із планом та завданнями роботи Школи на рік викладачів ознайомила керівник групи, викладач психолого-педагогічних дисциплін, викладач-методист, відмінник освіти України Дмитренко Н.І.

 20 листопада 2018 року було проведене чергове засідання «Школи професійного росту молодого викладача».

 10 грудня 2018 року було проведене чергове засідання «Школи професійного росту молодого викладача».

 12 грудня 2018 року відбулося чергове засідання творчої групи «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб співпраці викладача та студентів», що діє у коледжі упродовж 2018-2019 навчального року.

 13 грудня 2018 року відбулося відкрите засідання творчої групи викладачів коледжу «Критичне мислення для викладачів: стратегії та процедури».

 18 грудня 2018 року було проведено друге засідання творчої лабораторії викладачів «Сучасні засоби унаочнення».

 19 грудня 2018 року відбулося засідання творчої групи «Нова українська школа: педагогіка партнерства».

 20 грудня 2018 року відбулося чергове засідання творчої лабораторії «Школа педагогічної майстерності», яке було проведено у формі дискусійної трибуни з проблеми формування Я-образу викладача-професіонала.

 19 лютого 2019 року було проведено третє засідання творчої лабораторії викладачів «Сучасні засоби унаочнення».

 25 лютого 2019 року відбулося третє у 2018-2019 н.р. засідання творчої групи «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб співпраці викладача та студентів».

 26 лютого 2019 року відбулося чергове засідання творчої групи викладачів «Критичне мислення: стратегії та процедура», на якому розглядалася проблема майстерності ставити запитання, критично оцінювати інформаційні потоки та опрацьовувати різні джерела.

 4 березня 2019 року було проведене чергове засідання «Школи професійного росту молодого викладача», на якому розглядалися тема “Від дискусії до конфлікту – один крок”.

 12 березня 2019 року відбулося засідання творчої лабораторії “Школа педагогічної майстерності”, на якому розглядалася тема “Забезпечення особистісно орієнтованої підготовки педагога до творчої діяльності в медіасередовищі”.

 26 березня відбулося чергове засідання творчої групи «Нова українська школа: педагогіка партнерства».

 21 травня 2019 року відбулося підсумкове засідання творчої групи «Інформаційно-комунікаційні технології як засіб інтерактивної співпраці викладача та студентів».

 3 червня 2019 року було проведено підсумкове засідання творчої лабораторії викладачів «Сучасні засоби унаочнення».

 20 травня 2019 року відбулося виїзне засідання творчої лабораторії «Нова українська школа: педагогіка партнерства». Викладачі коледжу відвідали біотехнологічний ліцей «Радовель», що в Олевському районі, який є реальним прикладом Нової української школи: з новим технологічним і технічним наповненням, з новою філософією і підходами.