Творчі групи 2016-2017 н.р.

 

 СКЛАД ТВОРЧИХ ГРУП НА 2016-2017 Н.Р.

 

 План роботи творчої групи «Науково-дослідницька діяльність викладача та студента»

 План роботи творчої лабораторії викладачів «Сервіси Google у професійній діяльності викладача»

 План роботи творчої лабораторії викладачів «Електронний посібник як фактор підвищення мотивації до навчальної діяльності у майбутніх педагогів»

 План роботи творчої лабораторії викладачів «Тест як засіб контрольно-діагностичної системи»

 План роботи творчої групи «Робочий зошит з друкованою основою як складова навчально-дидактичного комплексу»

 План роботи творчої групи «Школи професійного росту молодого викладача»

 

 

 ПОРАДИ МОЛОДИМ ВИКЛАДАЧАМ

 26 жовтня 2016 року відбулося чергове засідання Школи професійного росту молодого викладача

 16 листопада 2016 року відбулося перше засідання творчої групи ««Робочий зошит з друкованою основою як складова навчально-дидактичного комплексу»

 17 листопада 2016 року відбулося перше засідання творчої групи «Сервіси Google у професійній діяльності викладача».

 30 листопада 2016 року відбулося засідання творчої лабораторії “Електронний підручник як фактор підвищення мотивації до навчальної діяльності у майбутніх педагогів”

 7 грудня 2016 року відбулося перше засідання творчої лабораторії викладачів «Тест як засіб контрольно-діагностичної системи».

 15 грудня 2016 року відбулося чергове засідання творчої групи «Науково-дослідницька діяльність викладача та студента».

 15 грудня 2016 року відбулося друге засідання творчої групи «Сервіси Google у професійній діяльності викладача».

 15 лютого 2017 року відбулося чергове засідання творчої лабораторії “Електронний підручник як фактор підвищення мотивації до навчальної діяльності у майбутніх педагогів”.

 16 лютого 2017 року відбулося чергове третє засідання творчої групи «Сервіси Google у професійній діяльності викладача».

 23 лютого 2017 року відбулося чергове засідання творчої лабораторії «Тест як засіб контрольно-діагностичної системи», тема якого «Складання тестових завдань за допомогою КСТЗ».

 24 лютого 2017 року на базі ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» було проведено розширене засідання творчої групи «Науково-дослідницька робота викладачів та студентів».

 9 березня 2017 року відбулося засідання творчої групи «Робочий зошит з друкованою основою як складова навчально-дидактичного комплексу».

 20 квітня 2017 року відбулося четверте засідання творчої групи «Сервіси Google у професійній діяльності викладача».

 Питання щодо використання КСТЗ розглядалися на черговому засіданні творчої лабораторії «Тест як засіб контрольно-діагностичної системи», яке відбулося 23 травня 2017 року.

 30 травня 2017 року відбулося чергове засідання творчої лабораторії “Електронний підручник як фактор підвищення мотивації до навчальної діяльності у майбутніх педагогів”.

 14 червня 2017 року відбулось заключне засідання творчої групи «Робочий зошит з друкованою основою як складова навчально-дидактичного комплексу».