Історія профспілкової організації студентів педагогічного коледжу вимірюється десятками років. Нині вона нараховує 500 членів профспілки, які об’єднані у 26 профспілкових груп.

     Профспілкова організація здійснює свої повноваження й бере на себе зобов’язання через виборний орган  –  профком студентів, яким керує викладач Станіслава Борисівна Лисак.

Голова профкому з профспілковим активом.

     Профком діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», організовує виконання статутних завдань організації, рішень профспілкових органів та несе  відповідальність за їх виконання. У профспілковій групі кожен  студент потребує належної уваги, забезпечення соціального захисту в різних ситуаціях.

Будні профкому

На засіданні профкому студентів звітує Михальчук Валентина  профгрупорг 141 групи.

В основі діяльності профкому – згуртування колективу, об’єднання  його в одну сім’ю. До профкому обрані студенти, у яких життя пов’язане з активною громадською роботою, пронизане турботою про однокурсників, прагнення допомогти іншому. Кожен член профкому очолює одну з постійних комісій з різних напрямків профспілкової роботи щодо вирішення злободенних проблем студентського життя.

Рішенням Президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України в 2015 році профспілкова організація  коледжу стала переможцем Всеукраїнського огляду- конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію.

Солопан Катерина член профкому проводить  засідання житлово-побутової комісії профкому.

Філінський Віталій член профкому та відмінник навчання, профгрупорг 241 групи, проводить заняття в школі профспілкового активу.

 

 

Члени профкому традиційно  перевіряють санітарний  стан закріпленої ділянки території.

  

Щочетверга перевіряється санітарний стан кімнат, кухонь.

211 група  Черваток Євгеній  проводить профспілкові збори групи.

112 групи   Панасюк Іванна проводить профспілкові збори групи.

Профорги Радченко Анастасія, Подполяна Марина, Філінський Віталій,  активні спортсмени коледжу.

Кириченко Тетяна  член профкому, бере активну участь культурно масовій роботі.

Профгрупорги випускники.