Виставки

 З метою ознайомлення студентів 3 курсу із довідковим фондом та довідково-бібліотечним апаратом бібліотеки, проведено цикл бібліотечних годин “Довідковий фонд – інформаційне ядро бібліотеки”, “Самостійний пошук інформації за допомогою каталогів та картотек”

 Для студентів І курсу проведено “Декаду першокурсника”, в рамках якої організовано екскурсії до бібліотеки, проведено бібліотечні уроки, на яких студенти ознайомились зі структурою бібліотеки, її книжковим фондом, правилами користування.

 Виставки вересень 2016

 Виставки жовтень 2016

 Нещодавно студенти 133 групи разом із працівниками бібліотеки коледжу прийняли участь у проведенні презентації книг українських письменників Братів Капранових “Мальована історія незалежності України” та “Забудь-річка”.

 До дня Соборності та Дня па’мяті героїв Крут студенти 311 групи коледжу взяли участь у проведенні дня інформації: “Горді, що українці!” організованого районною бібліотекою.

 У гуртожитку було проведено усний журнал-презентацію, присвячений історії написання Державного Гімну України “Ще не вмерла України..”

 Дню Соборності України присвячена книжкова виставка “Соборність – це сильна, єдина держава”

 Виставка “Книжкові інсталяції”

 “Ну що б здавалося, слова…”