Патріотична фотоекспозиція “Незламні”

Патріотична фотоекспозиція “Незламні”

  • Дата і час:
    • Жовтень 4 - 8, 2021
    • 09:00 to 17:00

У приміщенні клубу Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я.Франка  4 і 5 жовтня була розгорнута  патріотична фотоекспозиція «Незламні» , створена  за ініціативи народного депутата України Остапенка Анатолія Дмитровича.

Студенти навчальних груп, викладачі, працівники бібліотеки приходили поглянути  в очі загиблим бійцям Житомирщини, які ціною власного життя у жорстоких боях на Сході боронили суверенітет України в перші роки війни.

Під час відкриття експозиції, присвяченій захисникам і захисницям, героям України, до відвідувачів звернулися з промовою заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач історії України Демченко Антоніна Миколаївна та голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін Самойленко Оксана Анатоліївна.

Галина Владиславівна Писарська, викладачка історії України, розповіла  студентам про коростишівця Максима Добрянського, який загинув під час звільнення Словянська, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Викладач української мови та літератури Левченко Світлана Валеріївна наголосила, що на цих світлинах та у віртуальній Книзі памяті полеглих за Україну зафіксовано вже новітню історію нашої держави.

Біля світлин своїх земляків, однієї частини експозиції, студенти та викладачі вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

Поруч, біля фотопортретів живих захисників, героїв України, викладачі Алексєєв Андрій Олегович та  Корзун Віктор Миколайович наголосили студентам про те, що кожен громадянин України повинен не забувати, пам’ятати і брати приклад з наших Героїв. Слава Україні!