Відзначення Міжнародного дня студентів 17 листопада 2020 року

Відзначення Міжнародного дня студентів 17 листопада 2020 року

  • Дата і час:
    • Листопад 17, 2020
    • 10:00 to 17:00

Міжнародний день студента – свято, яке зближує та об’єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів. Сучасне студентство – світла надія нашої держави. Українська національна традиція відвела юній інтелектуальній еліті одне з найвідповідальніших місць у процесі творення і утвердження власної держави. Це закономірно, адже новизна, неформальність, незаангажованість думки молодих людей неодмінно веде до поступу.

Успіхи та здобутки студентів Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я. Франка у навчанні, спорті, громадських справах тому важливий доказ.

Студентська пора – найкращий час у житті людини. Це роки, присвячені пошукам істини, творчості, прагненню до досконалості, у цей період відбувається становлення особистості та обирається подальший життєвий шлях.

Студентське життя вабить різноманіттям. І хоча в умовах адаптивного карантину немає можливості проводити у закладах освіти яскраві масові заходи, у коледжі напередодні Дня студента відбулась цікава подія – онлайн-вікторина “Планета студентства: історія та сьогодення”.

Використовуючи дистанційні технології навчання, студенти коледжу активно відгукнулись на пропозицію студентської ради гуртожитку та взяли участь у вікторині.

17 листопада увагу студентів і працівників коледжу привернула креативна святкова інсталяція, де поряд із вітанням на адресу винуватців свята, було оприлюднено імена найактивніших учасників віртуальної вікторини.

Приємно відзначити, що перемогу в інтелектуальному змаганні здобула Леся Скрипнюк, студентка 143 групи відділення “Початкова освіта”. Хороші результати продемонстрували студенти Діана Павленко (331 група), Анна Марченко (331 група), Віталій Сусловець (331 група), Крістіна Дикунець (132 група), Марія Главацька (133 група), Яна Дем’янчук (112 група), Діана Кожемяк (123 група), Аліна Ляпун (131 група), Тетяна Мудренко (311 група), Юлія Козянчук (111 група). Лідери онлайн-заходу відзначені грамотами та призами.

В організації та проведенні вікторини, оформленні інсталяції студентській раді гуртожитку активно сприяли вихователі Орел Г.В. та О.Ю. Луцькова.

Мудрість вчить: життя – не ті дні, що пройшли, а ті, що запам’яталися.  Нехай же більше приємних подій  буде у студентському житті! Миру, здоров’я всім, успіхів і добра!