Культура. Спорт. Дозвілля

 

Спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота навчального закладу

 

         Фізичне виховання є невід’ємною складовою частиною всебічного розвитку особистості та важливим засобом спонукання молодої людини до здорового способу життя.

         Управління навчально-спортивною та фізкультурно-оздоровчою роботою у навчальному закладі базується на законах України «Про вищу освіту». «Про фізичну культуру і спорт» та Положенні про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах, затвердженому наказом Міністра освіти України від 02.06.93 №161.

         Позанавчальна робота з фізичного виховання організовується за спортивним та фізкультурно-оздоровчим напрямками.

         У педагогічному коледжі функціонують 9 спортивних секцій, з таких видів спорту, як футбол, волейбол, баскетбол, легка атлетика, настільний теніс, шахи, аеробіка, із загальною кількістю близько 145 осіб, що займаються всіма видами.

         Щорічно спортивні змагання із визначених видів спорту проходять у два етапи:

І етап – внутрішньоколеджанські, серед навчальних груп І-IV курсів відділень «Початкова освіта» і «Технологічна освіта та фізичне виховання»;

ІІ етап – кращі спортсмени і команди коледжу беруть участь в Універсіаді Житомирщини серед ВНЗ І-ІІ рівня акредитації.

 

 Спортивне життя коледжу

 Розклад роботи секцій

 РОЗКЛАД занять із підвищення спортивної майстерності

 

 14.05.2019 року у Коростишівському педагогічному коледжі імені І.Я. Франка було організовано майстер-клас. Його провела дружна команда інструкторів Всеукраїнської федерації скандинавської ходьби в Житомирській області на чолі з Іриною Снігурівською та разом з жителькою Коростишева Вірою Сорокою.

 22.05.2019 року на спортивному майданчику коледжу проходила Спартакіада з легкої атлетики.

 20 вересня 2018 року на спортивному майданчику Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я. Франку було відзначено Міжнародний день студентського спорту

 Весна завше дарує нам свято ніжності, краси та любові, в якому квітне жіноча врода. Тож недаремно саме цієї пори 5 квітня 2018 року відбулися щорічні змагання з аеробіки «Весняні грації», у якому взяли учать студенти І-ІІІ курсів відділення «Початкова освіта».

 З 4 грудня по 8.12.2017р. у коледжі був проведений тиждень циклової комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання на тему: «Актуалізація та перспективи фізичного виховання в умовах сьогодення».

   

   

    

    

    

    

 

 Приємно повідомити, що футбольна команда коледжу виборола перемогу в районних змаганнях із футзалу серед допризовної молоді на Кубок Міністра оборони України.

 15.09.2017 р. відбулася відкрита першість міста Коростишева з настільного тенісу

 Спорт – це здоров’я, а здорове життя – великі перспективи, – переконані учасники легкоатлетичного кросу.

  

  

 Описовий звіт державного тестування фізичної підготовленості студентів ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради у 2017 році

 Нещодавно пройшов відкритий волейбольний турнір під назвою «Кубок мера міста Коростишева». У ньому брали участь команди Житомира, Коростишева, Радомишля та смт Брусилів.

 8 вересня 2016 року у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради був проведений Всеукраїнський Олімпійський урок «Поруч з олімпійцями» приурочений Дню фізичної культури і спорту.