Конкурси, олімпіади 2018-2019н.р.

 Олімпіада з методики трудового навчання у цьому навчальному році була проведена 5 листопада 2018 року.

  Цього року олімпіаду з дисципліни “Образотворче мистецтво з методикою навчання” було проведено 6 листопада 2018 року.

  I етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Петра Яцика для студентів I – IV курсів ВКНЗ “Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка” Житомирської обласної ради проходив 6 листопада 2018 року.

 З 12.112018 по 14.11.2018 у коледжі пройшли олімпіади з педагогіки і психології, які організували і провели викладачі предметної (циклової) комісії психолого-педагогічних дисциплін Шень В.А., Шайкова А.Л. Абрагам В.І..

 28 листопада 2018 року в коледжі були проведені олімпіади з іноземних мов серед студентів другого та третього курсу.

 Однією з форм роботи тижня циклової комісії викладачів музичного виховання з методикою є проведення олімпіади «Теорія музики. Основи музичної грамоти» та конкурсу «Кращий за професією».

 З метою підвищення мотивації навчальної діяльності студентів, виявлення творчих обдарованих студентів проведено олімпіади з предметів фізико-математичних дисциплін.

 20 березня 2019 року в рамках методичного тижня циклової комісії викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін відбувся конкурс педагогічної майстерності “Учитель моє покликання”

 21 березня 2019 року в рамках методичного тижня циклової комісії викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)

 Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Технологічна освіта», яка пройшла в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, цьогоріч зібрала рекордну кількість учасників

 17 квітня 2019 року на базі Житомирського технологічного коледжу КНУБА була проведена XIII обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

 Квітуча травнева Вінниця щиро вітала фіналістів Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. До Вінницького технічного коледжу приїхали 36 студентів-переможців із 25 областей, серед яких 11 учасників із педагогічних закладів освіти.