Конкурси, олімпіади 2017-2018н.р.

 7 жовтня цього року стартував VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

 14 листопада 2017 року відбувся І етап конкурсу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

 В інтелектуальних змаганнях, що були проведені у рамках тижня циклової комісії викладачів психолого-педагогічних дисциплін взяли участь 32 студента. Учасники виконували тестові завдання педагогічного та психологічного спрямування, розв’язували педагогічну задачу та проблемну психолого-педагогічну ситуацію.

 21 листопада 2017 року відбулася олімпіада з дисципліни образотворче мистецтво з методикою навчання

 21 листопада 2017 року була проведена олімпіада з методики трудового навчання з практикумом

 Олімпіада з німецької та англійської мови, проведена 29.11.2017 серед студентів ІІ-их курсів педколеджу.

 6 грудня 2017 року у рамках тижня циклової комісії викладачів музичного виховання з методикою проведено олімпіаду «Основи музичної грамоти» та конкурс фахової майстерності «Кращий за професією».

  12 грудня 2017 року відбувся традиційний конкурс фахової майстерності (організатори Дмитренко Н.І., Марченко Т.В.), в якому взяли участь студенти ІV курсу.

 Звіт про проведення олімпіад з фізико-математичних дисциплін в Коростишівському педколеджі з 5 лютого по 9 лютого 2018 року

 23 лютого у Новограді-Волинському відбувся обласний конкурс читців – декламаторів, присвячений 147-й річниці від дня народження Лесі Українки.

 ВЕСНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ШЕВЧЕНКА

 Протягом методичного тижня циклової комісії викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін, який проходив з 19 березня по 22 березня 2018 року було проведено І етап Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта».

 18 квітня 2018 року на базі Житомирського автомобільно-дорожнього коледжу відбулася XІІ обласна олімпіада з інформатики та комп’ютерної техніки

 Обласна олімпіада з іноземної мови проводилася 26 квітня 2018 року серед студентів I-II курсів ВНЗ I-II рівня акредитації Житомирської області на базі КВНЗ “Бердичівський медичний коледж”

 У ході проведення тижня природничих дисциплін у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» було проведено олімпіаду з біології, в якій взяли участь студенти І курсу.