VІ Міжнародний мовно-літературний конкурс

Цього року вшосте в Україні стартував Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка. Урочисте відкриття відбулося в місті Миколаєві. Основною метою конкурсу є вшанування творчої спадщини українського генія, а також виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, виховання в молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти в Україні.

15 жовтня в коледжі відбувся перший етап конкурсу. Бажання взяти участь у цих інтелектуальних змаганнях виявили 28 студентів. У своїх роботах вони не просто продемонстрували високий рівень мовної грамотності та знання спадщини Великого Кобзаря, але й уміння креативно її осмислювати.

Кращими знавцями української  мови та літератури виявилися:

І місце: Радзивіл Іванна (111 група),

         Корнійчук Яна (123 група),

         Алексюк Марина (131 група),

         Кравченко Альона (141 група);

ІІ місце: Рябенко Олександра (112 група),

         Оксенюк Анастасія (121 група),

         Москалюк Олена (133 група),

         Катенцова Катерина (142 група);

ІІІ місце: Мельник Людмила (112 група),

         Андрейчук Ліля (122 група),

         Філінський Віталій (231 група),

Вікторовська Ірина (144 група).

Студенти,  які вибороли І місце (Радзивіл Іванна, Алексюк Марина,  Кравченко Альона), представляли педагогічний коледж  в обласному турі конкурсу. Студентка 141 групи Альона Кравченко посіла І місце серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ рівнів акредитаціїв обласному турі.

Щиро вітаємо переможців! Зичимо успіхів та творчого натхнення у наступних мовно-літературних випробуваннях.

         Анастасія Орловська, студентка 132 групи

              

 

9 листопада в Україні відбулося відкриття ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У нашому навчальному закладі відбувся перший етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови.

З метою заохочення до вивчення іноземних мов 24.11.2015 у коледжі була проведена чергова олімпіада з англійської та німецької мов серед студентів 2-го курсу.

26 листопада для студентів 4-го курсу був проведений творчий конкурс "Моя майбутня професія", де майбутні випускники презентували власні твори про професію вчителя, написані англійською і німецькою мовами.

 2 грудня 2015 року була проведена олімпіада з методики трудового навчання з практикумом для студентів ІІ та ІІІ курсів відділення «Початкова освіта».

 З метою виявлення теоретичних знань з образотворчого мистецтва і практичних умінь з методики образотворчого мистецтва у коледжі запроваджено олімпіаду з дисципліни. 2 грудня 2015 року в рамках методичного тижня циклової комісії викладачів методики трудового навчання з практикумом та образотворчого мистецтва з методикою навчання відбулася така олімпіада серед студентів ІV курсів відділення «Початкова освіта».

 7-13 грудня 2015 року 155 студентів коледжу взяли участь у заході "Година коду"

 14 грудня, в рамках проведення тижня комісії соціально-економічних дисциплін було проведено олімпіаду з історії України «Готуємося до ЗНО» для студентів 2-го курсу, учасників факультативу «Історія державотворення».

 16 грудня пройшов завершальний етап конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель – моє покликання».

17 грудня 2015 року в рамках тижня психолого-педагогічних дисциплін відбулася олімпіада з педагогіки серед студентів третього курсу відділення «Початкова освіта».

 28 січня 2016 року у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» проходив I етап V Всеукраїнської олімпіади з української мови.

 Із метою сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу, заохочення учнів та студентів до вивчення рідної мови, підвищення мовної культури 30 січня 2016 року у приміщенні Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти відбувся ІV етап XVІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови і літератури імені Петра Яцика 

 Стартують математики

 З метою заохочення до вивчення фізики 10.02.2016 у коледжі була проведена чергова олімпіада з фізики серед студентів 1-го курсу.

  11 лютого 2016 року у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» проходив перший етап Х Всеукраїнської олімпіади з інформатики та комп'ютерної техніки серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирщини.

 13 лютого 2016 року відбувся фінальний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу з української мови і літератури імені Т.Г.Шевченка серед учнівської та студентської молоді, в якому взяла участь студентка нашого навчального закладу Альона Кравченко (141 гр.), призер обласного туру серед студентів педагогічних ВНЗ І- ІІ р.а.

 24 лютого 2016 року ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради радо приймав учасників IІ етапу VІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів педагогічних ВНЗ І-ІІ р. а. Центрального регіону України.

  Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 року № 1247 "Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році". Було проведено І етап олімпіади зі спеціальності "Технологічна освіта" 01 березня 2016року у рамках тижня циклової комісії "Загальнотехнічних та спеціальних дисциплін".

 20 квітня 2016 року на базі Житомирського кооперативного коледжу бізнесу і права відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів інформатики і комп'ютерної техніки та X обласна олімпіада з інформатики та комп'ютерної техніки.

 Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.11.2015 № 1247 " Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015 - 2016 навчальному році" на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 20-22 квітня 2016 року відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Технологічна освіта".

 

Наші Новини


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014

Сайти-партнери