Конференції, семінари 2018-2019н.р.

Графік проведення науково-практичних конференцій у ВКНЗ “Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка” Житомирської обласної ради (2018-2019 н.р.)

 5 жовтня 2018 року у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради відбулася студентська науково-практична конференція «Ціннісні виміри виховання дитини в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського», присвячена 100-річчю від дня народження.

  17 жовтня 2018 року на базі ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради відбулася рада директорів та засідання методичних об’єднань заступників директорів з навчальної роботи та методистів педагогічних закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Центрального регіону України.

 24 жовтня 2018 року викладачі циклових комісій соціально- економічних дисциплін й української літератури та мови з методикою навчання провели спільне засідання – методичну кав’ярню на тему: «Критично мислимо: робота з різними джерелами інформації».

 7 листопада 2018 року у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради відбулася студентська науково-практична конференція «Мистецтво як засіб розвитку творчих здібностей особистості».

 26 листопада 2018 року в рамках методичного тижня викладачів іноземної мови з методикою навчання та зарубіжної літератури відбулася науково-практична конференція на тему: “МОВЛЕННЄВА КОМПЕТЕНЦІЯ ЯК НЕОБХІДНА УМОВА УСПІШНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ”.

 У рамках роботи методичного тижня викладачів циклової комісії музичного виховання з методикою. Досить успішно, багатогранно, цікаво, прийшла науково-практична конференція «Композитори України – дітям».

 15 лютого 2018 року в рамках тижня математики відбулася науково- практична конференція “Коли великі були малими”. У конференції взяли участь студенти першого, другого та третього курсів.

 4 грудня 2018 року відбулася ІІ науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної підготовки майбутнього фахівця – вчителя фізичної культури», що присвячена проблемам суспільства, які стоять перед науковцями і практиками галузі фізичної культури і спорту.

 Традиційними стали в коледжі зустрічі студентів з носіями передового педагогічного досвіду. Нещодавно, за ініціативи викладача каліграфії Сушицької О.Л., було проведено круглий стіл “Навчання письма в новій українській школі”, для участі в роботі якого було запрошено Цимер Людмилу Володимирівну – вчителя вищої кваліфікаційної категорії, вчителя-методиста, класовода 1-А класу гуманітарної гімназії №5 м. Коростишева.

 Міжнародний науково-практичний семінар-тренінг «ВИХОВАННЯ ХАРАКТЕРУ» CHARACTER FOR KIDS

 6 березня 2019 року у стінах нашого навчального закладу відбулася студентська науково-практична конференція «Іван Котляревський – перший класик українського художнього слова», присвячена 245-ій річниці від дня народження Івана Петровича Котляревського – зачинателя нової української літератури, одного з перших аматорів української драматургії.

 19 березня 2019 року в рамках методичного тижня циклової комісії викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін відбулася наукова конференція “Формування професійної компетентності вчителів трудового навчання в сучасній школі».

 У рамках роботи тижня природничих дисциплін було проведено студентську науково-практичну конференцію, яка відбулася 17 квітня 2019 року.