5 жовтня 2018 року у ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради відбулася студентська науково-практична конференція «Ціннісні виміри виховання дитини в педагогічній спадщині В.О.Сухомлинського», присвячена 100-річчю від дня народження.

  17 жовтня 2018 року на базі ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради відбулася рада директорів та засідання методичних об’єднань заступників директорів з навчальної роботи та методистів педагогічних закладів вищої освіти І-ІІ р.а. Центрального регіону України.

 24 жовтня 2018 року викладачі циклових комісій соціально- економічних дисциплін й української літератури та мови з методикою навчання провели спільне засідання – методичну кав'ярню на тему: «Критично мислимо: робота з різними джерелами інформації».

 26 листопада 2018 року в рамках методичного тижня викладачів іноземної мови з методикою навчання та зарубіжної літератури відбулася науково-практична конференція на тему: "МОВЛЕННЄВА КОМПЕТЕНЦІЯ ЯК НЕОБХІДНА УМОВА УСПІШНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ".

 4 грудня 2018 року відбулася ІІ науково-практична конференція «Актуальні проблеми професійної підготовки майбутнього фахівця - вчителя фізичної культури», що присвячена проблемам суспільства, які стоять перед науковцями і практиками галузі фізичної культури і спорту.

Наші Новини


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014

Сайти-партнери