Конференції, семінари 2017-2018н.р.

 Щороку за доброю традицією в День української писемності та мови, встановленій в Україні 9 листопада, в день ушанування пам’яті преподобного Нестора Літописця, студенти й викладачі нашого коледжу проводять свято Рідної мови.

 15.11.2017 у рамках роботи методичного тижня предметної (циклової) комісії викладачів психолого-педагогічних дисциплін відбулася науково-практична студентська конференція «Григорій Сковорода: від часу – до вічності».

 Багато видатних людей, виражали свій внутрішній світ займаючись різними видами мистецтва. А з деякими з них ознайомили присутніх учасники науково-практичної конференції, яка відбулася 23 листопада 2017 року.

 28 листопада 2017 року в рамках тижня іноземної мови відбулася конференція на тему: “Розвиток мовленнєвої компетенції в учнів початкових класів”.

 5 грудня 2017 року у рамках роботи тижня циклової комісії викладачів музичного мистецтва з методикою було проведено науково-практичну конференцію «Видатні діячі музичного мистецтва Житомирщини».

 7 грудня 2017 року ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради відбулася науково-практична конференція «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві», присвячена 10-річчю відкриття спеціальності 5.01020101 Фізичне виховання у навчальному закладі.

 Проблемі навчання письма в сучасній початковій школі було присвячено майстер-клас, організований 14 грудня 2017 року викладачем каліграфії Сушицькою О.Л. для студентів третього курсу відділення «Початкова освіта».

 8 лютого 2018 року в рамках тижня математики відбулася науково- практична конференція “Сторінками історії математики”. У конференції взяли участь студенти першого та другого курсів під керівництвом викладачів Дітківської В.М. та Яценко В.К.

 15 лютого 2018 року в рамках роботи методичного тижня предметної (циклової) комісії викладачів соціально-економічних дисциплін відбулася науково-практична студентська конференція “Актуальні проблеми історії слов’янських народів”, яку підготувала і провела викладач всесвітньої історії та керівник клубу “Обереги пам’яті” Долінська З.І.

 6 березня 2018 року в рамках тижня циклової комісії викладачів української літератури та української мови з методикою навчання було проведено студентську науково-творчу конференцію «На шляху до нового відродження. Особливості розвитку сучасної української літератури».

 22 березня 2018 року в рамках методичного тижня комісії викладачів загальнотехнічних та спеціальних дисциплін було проведено науково-практичну конференцію “Інформаційні технології у професійній діяльності”, що зібрала студентів та викладачів для обміну знаннями і досвідом.

 19 квітня 2018 року в читальному залі коледжанської бібліотеки відбувся круглий стіл “Бери вершину і матимеш середину” (до 295-річчя від дня народження Григорія Сковороди) за участю студентів першого та четвертого курсу.