Конференції, семінари 2016-2017н.р.

 З метою вшанування пам’яті та відзначення ювілейної дати від дня народження М.С.Грушевського, з 5 по 12 вересня на базі ВКНЗ “Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка” Житомирської обласної ради був проведений конкурс студентських робіт «Життя, віддане Україні».

 31 жовтня 2016 року відбулося спільне засідання викладачів циклових комісій соціально-економічних дисциплін і української літератури та української мови з методикою навчання.

 16 листопада 2016 року у Вищому комунальному навчальному закладі «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» пройшли Перші франківські читання «Іван Франко. Погляд з ХХІ століття».

 Відповідно до Указу Президента України від 08.12.2015 № 687/2015 «Про вшанування пам’яті Івана Франка» 2016 року в Україні проводилася низка культурних заходів, спрямованих на вшанування пам’яті видатного українського письменника, науковця та громадського діяча, популяризації його літературної, публіцистичної, наукової спадщини, а також з нагоди відзначення пам’ятних дат – 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті.

 Широкої практики в коледжі набувають науково-практичні конференції. Зокрема комісією психолого-педагогічних дисциплін 24.01.2017 була проведена науково-практична конференція «Ідеї гуманістичної парадигми освіти в творчій спадщині видатних педагогів»

 21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови.

 «ПІД НЕБОМ ТЕАТРУ» – таку назву мала науково-практична конференція, яка відбулася 14 березня 2017 року в читальному залі нашого коледжу і була присвячена 130-річчю від дня народження видатного українського режисера, актора, теоретика театру, драматурга і публіциста, народного артиста України Леся Курбаса.

 15 березня 2017 року було проведено літературно-мистецьке свято “Усе моє, все зветься Україна!” учасниками літературної студії “Пролісок” під керівництвом Клименко І.М.

 11 травня 2017 року на базі Вищого комунального навчального закладу “Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка” Житомирської обласної ради пройшло засідання методичного об’єднання викладачів правознавства вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області.