2 жовтня 2015 року на базі Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбулася ІІІ Міжнародна дистанційна науково-практична конференція «Наукові пошуки ХХІ століття: молодіжний вимір»,у роботі якої взяли участь студенти та викладачі ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка».

    Відео конференції

 11 жовтня 2015 року (м. Київ) студенти нашого коледжу відвідали першу найбільшу в Україні виставку користувацької електроніки CEE 2015

Викладачі коледжу Самойленко О.А. та Горобчук Л.М. стали учасниками міжнародного семінару-проекту «Trans.History», який проводився двома організаціями-партнерами Centropa і MitOst в м. Рівне з 5 по 7 листопада 2015 року.

З 11 по 13 листопада 2015 року викладачі соціально-економічних дисциплін коледжу взяли участь у «Тренінгу для мультиплікаторів з освіти у сфері прав людини в Інтернеті».

21–22 листопада 2015 року відбулися Х Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки «Виховуватися в моральному кліматі пам’яті», у роботі яких взяли участь 27 викладачів та 18 студентів ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» Житомирської обласної ради

   27 листопада в рамках Всеукраїнського тижня з прав людини на базі ВКНЗ "Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка" було проведено навчальний семінар для вчителів історії ЗОШ Коростишівського району "Історична пам’ять як складова мультикультурного виховання молоді", який проводила Наталя Голосова, член Всеукраїнської асоціації вчителів історії та суспільних дисциплін "Нова Доба".

Запрошуємо до перегляду на  Youtube-каналі: відео конференції

 27 листопада відбувся семінар ресурсного методичного центру "На допомогу вчителям іноземних мов м. Коростишева та району"

 Презентація

З 27 по 29 листопада студенти нашого коледжу Самойленко Д. та Лисакович О. стали учасниками тренінгу «Мультикультурний діалог молоді», який відбувся поблизу м. Вінниця.

 5 січня 2016 року відбувся педагогічний консиліум, який підготували та провели викладачі предметної (циклової) комісії психолого-педагогічних дисциплін на тему: "Формування професійної компетентності сучасного викладача як ефективний засіб забезпечення якості освіти".

  Обласна громадсько-політична газета "Житомирщина

  П’єдестал переможців Опубліковано: Вівторок, 12 січня 2016, 07:57 | Автор: Володимир ВАСИЛЬЧУК

 8 лютого 2016 року у стінах ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка» пройшла студентська історико-краєзнавча конференція "Історичні постаті в історії рідного краю".

  9-10 лютого 2016 року методист коледжу Беседовська І.В. взяла участь у роботі семінару-аукціону педагогічних ідей «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому середовищі», що відбулося в НМЦ «Агроосвіта». 

 Запрошуємо до перегляду на  Youtube-каналі:Семінар методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Житомирської області

  Запрошуємо до перегляду на  Youtube-каналі:Свято рідної мови "У сузір’ї європейських мов" 

  11 березня 2016 року у клуб коледжу відбулася науково-практична конференція «Вічний живий голос» (присвячена 145-річчю від дня народження Лесі України). 

 Із 21 по 24 березня на базі ВКНЗ «Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка» Житомирської обласної ради відбувся семінар-тренінг, метою якого було підготувати студентів Коростишівщини та Лебединщини, майбутніх педагогів, до проведення літніх таборів для школярів загальноосвітніх шкіл міст Коростишева та Лебедина у червні цього року. 

 8-10 квітня 2016 року викладач суспільних дисциплін Самойленко О.А. та студент 142 групи Самойленко Д.О. відвідали міжнародний освітній семінар «Використання нових технологій, єврейська історія та викладання історії з використанням цифрових технологій.

 14-16 квітня 2016 року в Києві відбулося моделювання роботи Верховної Ради України «Ліга молодих парламентарів».

  21 квітня 2016 року на кафедрі лінгвометодики та культури фахової мови Житомирського державного університету імені Івана Франка було проведено регіональний науково-методичний семінар «Проблеми і перспективи формування лінгвокультурної особистості засобами рідного слова».

 28 квітня 2016 року на базі ВКНЗ "Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка" Житомирської обласної ради відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Житомирської області.

Наші Новини


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014

Сайти-партнери