Графік проведення вступних екзаменів

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова приймальної комісії

_______________В.М.Мороз

20.06.2019

 

РОЗКЛАД

проведення вступних іспитів, співбесід, творчих конкурсів

у ВКНЗ “Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка”

Житомирської обласної ради у 2019 році

  

Дата складання

Назва вступного

іспиту, співбесіди,

творчого конкурсу

Час

Спеціальність

Група

Аудиторія (місце проведення)

15.07.2019

(понеділок) 

 

Фізична підготовка   08.30

 014 Середня освіта

(Фізична культура)

Ф-1   

Стадіон

“Шахтар”

Українська

мова

(диктант)

 

 11.00

013 Початкова освіта

П-1

П-2

19

20

12.10

013 Початкова освіта

П-3

П-4

19

20

 

16.07.2019

(вівторок)

 

 

 Фізична підготовка  8.30

014 Середня освіта

(Фізична культура) 

Ф-2

Ф-3

 

Стадіон

“Шахтар”

Українська

мова

(диктант)

11.00

013 Початкова освіта

П-5

П-6

19

20

12.10

014 Середня освіта

(Трудове навчання та технології)

Т-1

Т-2

19

20

13.20

013 Початкова освіта

014 Середня освіта

(Трудове навчання та технології)

П-7

Т-3

19

20 

  

 

17.07.2019

(середа)

 

 Українська

мова

(диктант)

 

 9.00

014 Середня освіта

(Фізична культура) 

 Ф-1

Ф-2

19

 20 

10.10

014 Середня освіта

(Фізична культура) 

 

Ф-3

 

19

 18.07.2019

(четвер)

 

Математика

(усно)

 

 8.00

013 Початкова освіта

П-1
П-2

19

20

14.00

013 Початкова освіта

 

П-3

П-4

 19
20

19.07.2019

(п’ятниця)

 

 Математика

(усно)

8.00

013 Початкова освіта

П-5
П-6

19

20

 14.00

014 Середня освіта

(Трудове навчання та технології) 

Т-1

Т-2

19

20

20.07.2019

(субота)

 

Математика

(усно) 

8.00 013 Початкова освіта 

014 Середня освіта

(Трудове навчання та технології) 

П-7

Т-3

 

19

20

22.07.2019

(понеділок)

Фізична підготовка

(за кошти фізичних та/або юридичних осіб)

9.00

014 Середня освіта

(Фізична культура)

ДФ

Стадіон 

“Шахтар”

23.07.2019

(вівторок) 

Співбесіда,

денна форма навчання, 11кл. 

9.00

013 Початкова освіта

014 Середня освіта

(Трудове навчання та технології)  

014 Середня освіта

(Фізична культура) 

ДП

ДТ

ДФ

20

24.07.2019

(середа) 

 

 

 

Українська мова та література

 9.00 013 Початкова освіта  ДФ  20
9.00

014 Середня освіта

(Трудове навчання та технології)  

ДТ 20
9.00

014 Середня освіта

(Фізична культура)

ДП 20
 25.07.2019
(четвер) 

Математика/

історія України 

 9.00 013 Початкова освіта

014 Середня освіта

(Трудове навчання та технології)  чаткова освіта 

 ДП

ДТ

20

19 

 30.07.2019
(вівторок)

Співбесіда,

заочна форма навчання,11 кл.

 9.00 013 Початкова освіта

заочна

форма навч. 

 20

31.07.2019

(середа)

Українська мова та література 9.00

013 Початкова освіта 

заочна
форма навч.
19
 

01.08.2019

(четвер)

Математика/

історія України

9.00 

013 Початкова освіта 

 заочна
форма навч.

 20

19

 

            Відповідальний секретар

             приймальної комісії                                                                                  С.В.Герасимчук