Графік проведення вступних екзаменів

ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова приймальної комісії

_______________Василь МОРОЗ

25.06.2021

 

РОЗКЛАД

проведення вступних іспитів, співбесід, творчих конкурсів

у Коростишівському педагогічному фаховому коледжі імені І.Я.Франка

Житомирської обласної ради у 2021 році

Дата складання Назва вступного
іспиту, співбесіди,
творчого конкурсу
Час Спеціальність Група

Аудиторія (місце проведення)

08.07.2021
(четвер)
Співбесіда, денна форма навчання, 11 кл.  9.00

10.00

11.00

013 Початкова освіта
014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
014 Середня освіта (Фізична культура)
 ДП

ДТ

ДФ

17

20

27

 

09.07.2021
(п’ятниця)

 

 

Фізична підготовка 08.00 014 Середня освіта (Фізична культура) ДФ-1

Стадіон
“Шахтар”

Українська мова(тести) 11.00 013 Початкова освіта
014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
014 Середня освіта (Фізична культура)
 ДП-1

ДТ-1

ДФ-1

 

 20

27

19

Математика/ історія України 13.00 013 Початкова освіта
014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
ДП-1

ДТ-1

 

20/19

27/28 

 

13.07.2021
(вівторок)

Фізична підготовка 08.00 014 Середня освіта (Фізична культура) ДФ-2

Стадіон
“Шахтар”

Українська мова(тести) 11.00 013 Початкова освіта
014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
014 Середня освіта (Фізична культура)
 ДП-2

ДТ-2

ДФ-2

 

20

27

19

Математика/ історія України 13.00 013 Початкова освіта
014 Середня освіта (Трудове навчання та технології)
ДП-2

ДТ-2

20/19

27/28

14.07.2021(середа) Фізична підготовка  08.00  014 Середня освіта (Фізична культура) Ф-1 Стадіон

“Шахтар”

Фізична підготовка  11.00  014 Середня освіта (Фізична культура) Ф-2 Стадіон”Шахтар”
Фізична підготовка  17.00  014 Середня освіта (Фізична культура) Ф-3 Стадіон”Шахтар”
Українська мова(диктант)  09.00 013 Початкова освіта П-1..1

П-1..2

20

27

10.00 013 Початкова освіта П-2.1

П-2.2

19

28

Українська мова(диктант) 12.00 013 Початкова освіта П-3.1

П-3.2

20

28

Українська мова(диктант) 13.00 013 Початкова освіта П-4.1

П-4.2

19

27

Українська мова(диктант) 15.00 013 Початкова освіта П-5.1

П-5.2

20

28

Українська мова(диктант) 16.00 013 Початкова освіта П-6.1

П-6.2

27

19

14.07.2021(середа) Математика (тести)  09.00  014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Т-1.1

Т-1.2.

Спортзал

Клуб

Математика (тести)  11.00  014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Т-2.1

Т-2.2.

Спортзал

Клуб

Математика (тести)  13.00  014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Т-3.1

Т-3.2.

Спортзал

Клуб

15.07.2021(четвер)  Українська мова(диктант)  9.00  014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Т-1.1

Т-1.2.

20

27

 10.00  014 Середня освіта (Фізична культура) Ф-1.1

Ф-1.2

19

28

 12.00  014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Т-2.1

Т-2.2

27

28

 13.00  014 Середня освіта (Фізична культура) Ф-2..1

Ф-2..2

19

20

 15.00  014 Середня освіта

(Фізична культура)

Ф-3.1

Ф-3.2

28

20

 16.00  014 Середня освіта (Трудове навчання та технології) Т-3.1

Т-3.2

27

19

 15.07.2021(четвер) Математика(тести)  9.00 013 Початкова освіта П-1.1

П-1.2

Спортзал

Клуб

11.00 013 Початкова освіта П-2..2

П-2..1

Спортзал

Клуб

13.00 013 Початкова освіта П-3.2

П-3.1

Спортзал

Клуб

15.00 013 Початкова освіта П-4.1

П-4.2

Спортзал

Клуб

17.00 013 Початкова освіта П-5.1

П-5.2

Спортзал

Клуб

02.08.2021 (понеділок) Співбесіда, заочна форма, 11 кл. 10.00 013 Початкова освіта заочна форма навчання 19
02.08.2021 (понеділок) Українська мова 10.00 013 Початкова освіта заочна форма навчання 20
03.08.2021 (понеділок) Математика /історія України 10.00 013 Початкова освіта заочна форма навчання 1920

Відповідальний секретар приймальної комісії                                                                                  Ірина МЕЛЕНЕЦЬ