Фізичної культури та виховання з методикою навчання

Циклова комісія викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання

(ПОСИЛАННЯ НА САЙТ) 

Фізичне виховання становить органічну складову національного  виховання студентської молоді, покликану забезпечувати розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей та професійно-прикладних навичок майбутніх фахівців.

Циклова комісія викладачів фізичної культури та виховання  з методикою навчання  об’єднує 6 педагогів, серед яких – педагогічне звання “Викладач-методист” присвоєно В.М.Корзуну, Н.Ц.Тунік, О.В.Войналович. О.Я.Мельниченко – викладач вищої категорії, О.М.Жигадло – викладач І кваліфікаційної  категорії, Н.В.Левченко – викладач ІІ кваліфікаційної  категорії.

Циклова комісія викладачів фізичного виховання. 2017 рік.

Зліва направо: О.В.Войналович, О.М.Жигадло, О.Я.Мельниченко, В.М.Корзун В.М., Н.Ц.Тунік Н.Ц., Н.В.Левченко.

Діяльність викладачів циклової комісії спрямована на вирішення  проблеми “Формування готовності  майбутнього педагога до інновацій в умовах освітнього середовища”.

Викладачі відділення забезпечують фізичну підготовку студентів коледжу, удосконалюють їх  спортивну майстерність. Для зміцнення здоров’я студентів щороку в навчальному закладі проводиться традиційна спартакіада за видами спорту. Студенти беруть участь в обласній студентській універсіаді з різних видів спорту. Збірні команди коледжу неодноразово ставали переможцями і призерами змагань із шахів, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, футболу, волейболу. Студенти, які досягли високих результатів із шахів, боротьби, брали участь у Всеукраїнських змаганнях.

Особливе місце в пропаганді спорту й виховній роботі займають: фізкультурно-оздоровчий патріотичний комплекс «Козацький гарт»; фестиваль «Нащадки козацької слави»; традиційний вечір до річниці Збройних сил України; щорічне спортивно-мистецьке свято «Відзначення кращих спортсменів коледжу»; «Мала Олімпіада» з легкої атлетики до річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та інші.

З 1 вересня 2007 року започатковано нову сторінку в історичному літописі  коледжу – відкрито спеціальність «Фізична культура», яка здійснює підготовку вчителів фізичного виховання.

Сьогодні комісія налічує 6 викладачів.

Тунік Наталія Цезарівна,голова циклової комісії викладачів  фізичного виховання з 2008 року, закінчила Житомирський педагогічний інститут ім. І.Франка у 1985 році, Національний  педагогічний  університет імені М.П.Драгоманова у 2007 році. Працює в коледжі з 2005 року. Викладач-методист , спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Корзун Віктор Миколайович, керівник фізичного виховання, закінчив Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського (1988 р.).  Працює в коледжі з 1988 року. Має педагогічне звання «Викладач-методист», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

Войналович Олена Валеріївна закінчила Коростишівське педагогічне училище імені І.Я. Франка у 1992 році, Український державний університет фізичного виховання і спорту у 1997 році, магістратуру Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2008 році. Працює в коледжі з 2004 року. Викладач-методист, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Мельниченко Оксана Ярославівна закінчила Національний університет фізичного виховання і спорту України у 2004 році, магістратуру Національного університету фізичного виховання і спорту України у 2005 році, Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв у 2008 році. Працює в коледжі з 2005 року. Спеціаліст I кваліфікаційної категорії.

Жигадло Олег Миколайович закінчив Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у 2009 році,  магістратуру Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2015 році. Працює в коледжі з 2009 року. Спеціаліст II кваліфікаційної категорії.

Левченко Наталія Василівна  закінчила з відзнакою Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка у 2011 році,  Житомирський державний університет імені Івана Франка  у 2013 році, магістратуру Житомирського державного університету імені Івана Франка  у 2015 році. З 2016 року працює у  коледжі, кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

Шугайло Владислав Борисович  закінчив  Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка у 2015 році,  Державний вищий навчальний заклад «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди у 2020 році. З 2020 року працює у коледжі, бакалавр, без категорії. Навчається у магістратурі.

  Портфоліо 

  Тиждень циклової комісії 2015-2016н.р.

  Тиждень циклової комісії 2016-2017н.р.

 З 4 грудня по 8.12.2017 року у коледжі був проведений тиждень циклової комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання на тему: «Актуалізація та перспективи фізичного виховання в умовах сьогодення».

 З 3 грудня по 7 грудня 2018 року в коледжі був проведений тиждень циклової (предметної) комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання під загальним девізом «Фізичне виховання, спорт і культура здоров’я у сучасному суспільстві».

 З 2 грудня по 6 грудня 2019 року в коледжі був проведений традиційний методичний тиждень предметної (циклової) комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання.

З 8 жовтня по 13 жовтня 2020 року в коледжі був проведений традиційний методичний тиждень комісії.

План роботи методичного тижня циклової комісії фізичної культури і виховання з методикою навчання від 11.10.21р. до 20.10.2021р.

З 8 жовтня по 16 жовтня 2021 року в коледжі був проведений тиждень циклової комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання під лозунгом «Формування здоров’язбережувальної компетентності здобувачів освіти у контексті всебічного розвитку особистості».

З 24 жовтня по 28 жовтня 2022 року в коледжі був проведений тиждень циклової комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання під лозунгом «Молодь обирає рух».