Циклова комісія викладачів фізичного виховання з методикою навчання 

Фізичне виховання становить органічну складову національного  виховання студентської молоді, покликану забезпечувати розвиток фізичних, морально-вольових, розумових здібностей та професійно-прикладних навичок майбутніх фахівців. 

Викладачі  комісії фізичного виховання працюють над удосконаленням  форм і методів навчання, запроваджуючи кращі педагогічні технології, створюючи умови для підготовки творчих, ініціативних, кваліфікованих та конкурентноспроможних молодих спеціалістів.

Предметна комісія з фізичного виховання була створена в 1959 році.

З вересня 2007 року започатковано нову сторінку в історичному літописі  коледжу – відкрито відділення «Фізичне виховання», яке здійснює підготовку  вчителів фізичного виховання.

 

Циклова комісія викладачів фізичного виховання з методикою навчання. 2014 рік. Зліва направо, 1 ряд: Войналович О.В., Мельниченко О.Я., Пампура Л.А.; 2 ряд: Кушнірчук Ю.М., Ярмоліцький А.О., Корзун В.М., Тунік Н.Ц., Жигадло О.М.

 

Викладачі відділення забезпечують фізичну підготовку студентів коледжу, удосконалюють їх  спортивну майстерність. Для зміцнення здоров'я студентів щороку в навчальному закладі проводиться традиційна спартакіада за видами спорту. Студенти беруть участь в обласній студентській універсіаді з різних видів спорту. Збірні команди коледжу неодноразово ставали переможцями і призерами змагань із шахів, легкої атлетики, легкоатлетичного кросу, настільного тенісу, футболу. Студенти, які досягли високих результатів із шахів, боротьби, брали участь у Всеукраїнських змаганнях.

Особливе місце в пропаганді спорту й виховній роботі займають: фізкультурно-оздоровчий патріотичний комплекс «Козацький гарт»; фестиваль «Нащадки козацької слави»; традиційний вечір до річниці Збройних сил України; щорічне спортивно-мистецьке свято «Відзначення кращих спортсменів коледжу»; «Мала Олімпіада» з легкої атлетики до річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та інші.

Сьогодні комісія налічує 7 викладачів.

Тунік Наталія Цезарівна,голова циклової комісії викладачів  фізичного виховання з 2008 року, закінчила Житомирський педагогічний інститут ім. І.Франка у 1985 році, Національний  педагогічний  університет імені М.П.Драгоманова у 2007 році. Працює в коледжі з 2005 року. Викладач-методист , спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Корзун Віктор Миколайович, керівник фізичного виховання, закінчив Вінницький державний педагогічний інститут імені М. Островського (1988 р.).  Працює в коледжі з 1988 року. Має педагогічне звання «Викладач-методист», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

Войналович Олена Валеріївна закінчила Коростишівське педагогічне училище імені І.Я. Франка у 1992 році, Український державний університет фізичного виховання і спорту у 1997 році, магістратуру Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2008 році. Працює в коледжі з 2004 року. Викладач-методист, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії.

Мельниченко Оксана Ярославівна закінчила Національний університет фізичного виховання і спорту України у 2004 році, магістратуру Національного університету фізичного виховання і спорту України у 2005 році, Державну академію керівних кадрів культури і мистецтв у 2008 році. Працює в коледжі з 2005 року. Спеціаліст I кваліфікаційної категорії.

Жигадло Олег Миколайович закінчив Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка у 2009 році,  магістратуру Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка у 2015 році. Працює в коледжі з 2009 року. Спеціаліст II кваліфікаційної категорії.

Коберник Наталія Василівна  закінчила з відзнакою Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка у 2011 році,  Житомирський державний університет імені Івана Франка  у 2013 році, магістратуру Житомирського державного університету імені Івана Франка  у 2015 році. З 2016 року працює у  коледжі, кваліфікаційна категорія – спеціаліст.

  Портфоліо 

  Тиждень циклової комісії 2015-2016н.р.

  Тиждень циклової комісії 2016-2017н.р.

 З 4 грудня по 8.12.2017 року у коледжі був проведений тиждень циклової комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання на тему: «Актуалізація та перспективи фізичного виховання в умовах сьогодення».

 З 3 грудня по 7 грудня 2018 року в коледжі був проведений тиждень циклової (предметної) комісії викладачів фізичної культури та виховання з методикою навчання під загальним девізом «Фізичне виховання, спорт і культура здоров'я у сучасному суспільстві».

Наші Новини


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014


  • Історична газета. №5 Грудень 2014

Сайти-партнери