Шановні студенти! Онлайн-вікторина, присвячена Міжнародному дню студента, проводиться у період від 12 до 15 листопада 2020 року.

ОНЛАЙН- ВІКТОРИНА

«ПЛАНЕТА СТУДЕНТСТВА: ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ»

Шановні студенти! Ми раді вітати знавців світової історії , науки та культури, які долучаються до етеру. Онлайн-вікторина, присвячена Міжнародному дню студента, відбудеться на просторах Інтернету, а переможців чекають заохочувальні призи. Стартом гри є запитання, а фінішем – правильна відповідь. Тож, шановні учасники, бажаємо вам успіхів!

Умови проведення вікторини:

Запрошуємо взяти участь в онлайн-вікторині всіх студентів Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я. Франка.

• Для участі у вікторині студентам потрібно зайти до Вайберсторінки своєї навчальної групи і дати відповіді на запитання, які ви надсилатимете на Вайбер вихователя гуртожитку (Орел Г.В., тел.0958950970). Вікторина проводиться у період від 12 до 15 листопада 2020 року.

16 листопада 2020 року журі підведе підсумки та визначить переможців.

• До складу журі входять:

Демченко А.М. – заступник директора з виховної роботи;

Лисак С.Б. – голова профкому студентів;

Орел Г.В. – вихователь гуртожитку;

Луцькова О.Ю. – вихователь гуртожитку;

Лопатюк Н.А. – студентка 142 групи, староста 8 секції;

Гекалюк Б. В. – студент 341 групи;

Бубон Д.В. – студентка132 групи.

• Під час визначення переможців буде враховуватись:правильність, повнота відповідей на питання вікторини та оперативність виконання завдань.

• Список учасників, які перемогли у вікторині, буде оприлюднено 17 листопада 2020 року на сайті коледжу та Вайбер-сторінці кожної групи.

• Учасник, який надішле правильні відповіді першим, отримає гранпрі, а 10 наступних учасників отримають заохочувальні призи.

• Призи чекатимуть на переможців у студентській раді гуртожитку та будуть вручені після завершення дистанційного навчання.