Педагогічна практика відділення “Початкова освіта”

Зразки документації з практики “Пробні уроки та заняття” для студентів спеціальності 013 Початкова освіта

Зразки документації з безперервної практики для студентів спеціальності 013 Початкова освіта

У студентів ІІІ курсу Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка розпочався важливий етап професійної підготовки – практика «Пробні уроки та заняття», яка спрямована на апробацію професійних компетентностей здобувачів освіти: моделювання навчальних занять в умовах закладів загальної середньої освіти, застосування сучасного методичного інструментарію в роботі з учнями, організацію освітнього процесу на інтегровано-предметній основі, аналіз результативності використання форм освітньої діяльності.
Цей вид практики розпочинається зі спостереження показових уроків, знайомства з досвідом роботи вчителів. Секрети майбутньої професії студенти опановували на платформі Google Classroom у Google Meet та Zoom, із захопленням спостерігаючи уроки кращих педагогів освітніх закладів міста. Під час обговорення уроків керівники практики та студенти проаналізували результати спільної діяльності вчителів та здобувачів освіти.

Завідувач навчально-виробничої практики Н. А. Антонюк ознайомила студентів з особливостями організації та проходження практики «Пробні уроки та заняття». Студенти отримали пам’ятки, інструктивні матеріали, у яких чітко визначено мету, завдання, обов’язки студента-практиканта, зміст практики, зразки оформлення документації.

Бажаємо студентам успішної реалізації теоретичних знань на практиці.

  

 

Настановча конференція з безперервної практики

Педагогічна практика є обов’язковим компонентом процесу фахової підготовки майбутніх учителів, важливим етапом їхнього професійного зростання. Практична підготовка забезпечує встановлення безпосереднього зв’язку між теорією та практикою, оскільки в умовах реальної професійної діяльності відбувається інтеграція теоретичних знань і практичних умінь здобувачів освіти.
Цьогоріч 31 січня в Коростишівському педагогічному фаховому коледжі імені І.Я. Франка відбулася відеоконференція з безперервної практики для студентів четвертого курсу. Завідувач навчально-виробничої практики Н.А. Антонюк ознайомила здобувачів освіти з особливостями організації та умовами проходження практики, з інструктивними матеріалами. Досвідчені керівники практики В.І. Абрагам, Н.І.  Дмитренко, С.В. Левченко детально проаналізували вимоги до оформлення різних видів документації. Викладач О.П. Невмержицький провів інструктаж із техніки безпеки. На допомогу практикантам розроблено пам’ятки студента-практиканта, зразки оформлення документації, методичні матеріали.
Бажаємо майбутнім педагогам самореалізації та саморозвитку. Нехай набутий досвід і знання мотивують їх до активності та ініціативності.

БЕЗПЕРЕРВНА ПРАКТИКА : НОВІ ЗНАННЯ ТА ДОСВІД

141 група

 

142 група

 

📚В перший день практики я зрозуміла, що вчитель – це моє покликання!❤️📝

143 група

Перший день практики є незабутнім😻пізнавальним 👀 та неймовірно захоплюючий👍🏻