Педагогічна практика відділення “Початкова освіта”

Зразки документації з практики “Пробні уроки та заняття” для студентів спеціальності 013 Початкова освіта

У студентів ІІІ курсу Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка розпочався важливий етап професійної підготовки – практика «Пробні уроки та заняття», яка спрямована на апробацію професійних компетентностей здобувачів освіти: моделювання навчальних занять в умовах закладів загальної середньої освіти, застосування сучасного методичного інструментарію в роботі з учнями, організацію освітнього процесу на інтегровано-предметній основі, аналіз результативності використання форм освітньої діяльності.
Цей вид практики розпочинається зі спостереження показових уроків, знайомства з досвідом роботи вчителів. Секрети майбутньої професії студенти опановували на платформі Google Classroom у Google Meet та Zoom, із захопленням спостерігаючи уроки кращих педагогів освітніх закладів міста. Під час обговорення уроків керівники практики та студенти проаналізували результати спільної діяльності вчителів та здобувачів освіти.

Завідувач навчально-виробничої практики Н. А. Антонюк ознайомила студентів з особливостями організації та проходження практики «Пробні уроки та заняття». Студенти отримали пам’ятки, інструктивні матеріали, у яких чітко визначено мету, завдання, обов’язки студента-практиканта, зміст практики, зразки оформлення документації.

Бажаємо студентам успішної реалізації теоретичних знань на практиці.