Педагогічна практика відділення “Фізичне виховання”

Зразки документації з практики “Пробні уроки та заняття” для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

Зразки оформлення документації з переддипломної практики для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

НА ШЛЯХУ ДО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

Студенти 331-ої групи спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка від 10.01.21 до 14.01.21 проходили практику «Зимовий табірний збір», яка забезпечує теоретичну та практичну підготовку здобувачів освіти до професійної діяльності вчителя фізичної культури. Завдяки цілеспрямованій роботі досвідченого викладача, керівника фізичного виховання В. М. Корзуна майбутні педагоги опановували техніку способів пересування на лижах, оволодівали навичками проведення окремих частин й уроку загалом із лижної підготовки в школі з дітьми різних вікових груп. Реалізації цих завдань сприяли належні погодні умови. Тож студенти залюбки застосовували знання в різноманітних практичних ситуаціях, а також зміцнювали власне здоров’я шляхом рухової активності.

Зичимо майбутнім учителям фізичної культури безперервного професійного розвитку!