Дистанційне навчання

Вищий комунальний навчальний заклад

“Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка”

Житомирської обласної ради

НАКАЗ

12 березня  2020 року                                                                           № 17

Про тимчасове призупинення

освітнього процесу в коледжі

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11.03.2020 №211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу GOVID-19”, листа МОН України №1/9-154 від 11.03.2020, наказу МОН України від 12.03.2020 №392 “Про забезпечення виконання профілактичних і протиепідемічних заходів”, розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації від 11.03.2020 №183 “Про призупинення освітнього процесу в закладах дошкільної, загальної середньої освіти усіх типів та форм власності, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти та обласному інституті післядипломної освіти”, наказу управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 12.03.2020 №85 “Про тимчасове призупинення освітнього процесу в закладах освіти усіх типів та форм власності”,

     НАКАЗУЮ:

 1. Призупинити освітній процес в коледжі на період оголошеного карантину з 12.03.2020 до 03.04.2020.
 2. Усі пропущені навчальні заняття та педагогічні практики “Позакласна і позашкільна виховна робота”, “Пробні уроки і заняття”, також факультативні заняття, заняття гри на музичному інструменті, індивідуальні заняття зі студентами провести в період карантину за допомогою технологій дистанційного навчання відповідно до Положення про дистанційне навчання у вищому комунальному навчальному закладі “Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я. Франка” Житомирської обласної ради за розкладом, затвердженим на початку ІІ півріччя 2019/2020 навчального року.                     
 3. Заступнику директора з навчальної роботи Сушицькій О.Л., заступнику директора з виховної роботи Демченко А.М., головному бухгалтеру Селюченко О.О. створити умови для переведення працівників педагогічного коледжу на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична тощо) з оплатою праці відповідно до вимог статті 113 Кодексу законів про працю України, пункту 77 Інструкції про порядок обчислення заробітної праці працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.1993 №102.
 4. На період карантину обмежити проведення у коледжі нарад, інших запланованих масових заходів.
 5. Медичному працівникові Захарчук З.П. організувати інформування здобувачів освіти та працівників навчального закладу щодо заходів запобігання поширенню хвороби, її проявів і дій у випадку захворювання та забезпечити виконання профілактичних заходів із метою  попередження масового розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, і гострої респіраторної інфекції.
 6. Заступнику директора з виховної роботи Демченко А.М., завідувачу гуртожитку Кулик Т.М. передбачити в гуртожитку коледжу приміщення для ізоляції студентів із симптомами захворювання на ГРВІ.
 7. Заступнику директора з навчальної роботи Сушицькій О.Л. забезпечити інформування (понеділок, середа, п’ятниця до 12 години) управління освіти і науки про вжиті заходи та ситуацію в навчальному закладі за формою встановленого зразка.
 8. Забезпечити цілодобове чергування працівників у педагогічному коледжі, особливу увагу звернути на створення належних санітарно-гігієнічних умов для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у коледжі цілодобово та обмежити їх відвідування, проводити відповідні дезінфекційні заходи в місцях цілодобового перебування студентів.
 9.  Т.в.о. заступника директора з господарської роботи Грабовській Н.В. забезпечити проведення відповідними службами комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, а також необхідного температурного режиму в приміщеннях закладу освіти.
 10. Відряджати працівників коледжу до МОН України лише за попереднім погодженням із керівництвом міністерства.
 11. Неухильно виконувати рішення тимчасової обласної протиепідемічної комісії.
 12. Наказ довести до відома викладачів та студентів навчального закладу.                                                                                                                                               
 13. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор коледжу           (підпис існує)              Василь МОРОЗ

Вищий комунальний навчальний заклад

“Коростишівський педагогічний коледж імені І.Я.Франка”

Житомирської обласної ради

НАКАЗ

26 березня  2020 року                                                                          № 21

Про внесення змін до наказу від 12 березня 2020 року №17

“Про тимчасове призупинення освітнього процесу в коледжі”

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від  25 березня 2020 року № 239,

     НАКАЗУЮ:

 1. У пункті 1 слова і цифри “до 3 квітня 2020 року” замінити словами і цифрами “до 24 квітня 2020 року”.
 • Наказ довести до відома викладачів та студентів навчального закладу.                                                                                                                                               
 • Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор коледжу         (підпис існує)                Василь МОРОЗ