Вітання директора коледжу

Шановні викладачі, ветерани педагогічної праці,

співробітники коледжу та студенти!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти України.

Цього дня кожен із нас згадує свого наставника – того, хто залишив у трепетному дитячому серці величезний слід, того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, відкрив невичерпний світ науки, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними тріумфами.

Щодня ви здійснюєте вагомий внесок у розвиток рідного коледжу і є частиною великої родини однодумців, яка створює заклад європейського рівня. Саме ваша наполеглива праця, добросовісне служіння справі, невтомний творчий пошук і високий професіоналізм допомагають змінювати на краще долю країни.

Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля процвітання нашого закладу та утвердження могутньої, духовно багатої України.

Слова глибокої шани адресую ветеранам педагогічної праці. Важко навіть уявити, скільки душевних сил, енергії, знань ви доклали, щоб виростити і виховати справжніми людьми таких різних, не схожих між собою студентів. Низький уклін вам, дорогі педагоги, за витримку, терпіння, самовідданість і багатство душі.

Професійне свято – чудова нагода відзначити сумлінну працю бухгалтерської служби, колективу бібліотеки, працівників студентського гуртожитку, співробітників інших структурних підрозділів. Ви з честю виконуєте свою важливу місію, завжди перебуваєте в центрі суспільного життя, є гідним прикладом для молоді.

Приємно відзначити, що в успіхах коледжу є вагомий внесок студентів, для яких нинішнє свято теж близьке і дороге. Бажаю  вам, майбутні сіячі мудрих істин, розвивати свої педагогічні таланти, адже справжній педагог – це чисте цілюще джерело, яке ніколи не мліє.

Тож хай засіяна невтомною працею освітянська нива буде щедрою новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками. Зичу  вам сил та натхнення, успіхів та визнання, оптимізму та впевненості у всіх починаннях, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розквіту рідної альма-матер!

З повагою                                                      Василь Мороз