Волонтерська діяльність

       Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості.
       Навчання в коледжі, відпочинок, відключення світла, повітряні тривоги – це сьогоднішні реалії наших студентів. Одні захищають Батьківщину на фронті, інші допомагають з тилу. Нині в нашому коледжі активно розвивається волонтерство серед студентської молоді.

Випускники-волонтери

Акція «Подаруй тепло воїнам» продовжується

Працівники та студенти Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я.Франка активно долучилися до збору необхідних матеріалів та виготовлення окопних свічок.

Наші викладачі, працівники та студенти долучилися до всеукраїнської волонтерської акції «Подаруй тепло». З грудня 2022 року по січень 2023 невтомні ручки активістів коледжу розлили 525 кг. парафіну на окопні свічки, зв’язали 580 м. маскувальної сітки та 300 пар шкарпеток.

Студенти, викладачі та працівники Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка доєдналися до благодійної акції «Диво починається з тебе!» до Дня Святого Миколая та новорічних свят для дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

У День Збройних Сил України студенти та працівники Коростишівського педагогічного фахового коледжу підготували до відправлення в район бойових дій чергову партію окопних свічок.

У Міжнародний день волонтера студентський та педагогічний колектив Коростишівського педагогічного коледжу імені І.Я.Франка передали нашим захисникам теплу білизну та смаколики.

Працівники та студенти Коростишівського педагогічного коледжу для підтримки бійців ЗСУ в холодний зимовий період закупили і передали захисникам чоботи, термобілизну, шкарпетки.

Підходить до завершення 2022 рік – найважчий і найдовший рік, що розпочався для українців не 1 січня, а 24 лютого. Студенти Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка в цей непростий період мали можливість отримувати освітні послуги, закінчили весняний та осінній семестри.

Педагоги, працівники Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка, студенти та їх батьки підготували чергову партію допомоги для військових, які перебувають у зоні бойових дій. Придбано термобілизну, речі особистої гігієни, продукти харчування та сухофрукти.